Turniej ESBANK CUP w Radomsku

Drużyna Polonii rocznika 2010 bierze udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim "100 lat wolna POLSKA - 8 urodziny RAP Radomsko "ESBANK CUP"", który odbędzie się w Radomsku.

Termin:18-19 maja 2018 r.

Miejsce rozgrywek: Stadion Miejski w Radomsku przy ul. Brzeżnicka 26 (mapa)

Nocleg: Nasza drużyna ma rezerwację w Hotelu ZODIAK (strona) przy ul. Kościowa 22 w Radomsku (mapa), zakwaterowanie do godz. 14:00. Obiad dla zawodników zaplanowany jest na godz. 15:00.

Zabieramy ze sobą: Stroje Masita (czarne spodenki), dresy Polonii, obuwie (turfy, korki), czerwone bidony, getry białe Polonii ochraniacze i dobry nastrój.

Koszty: Koszt pobytu/uczestnictwa: 120 zł od zawodnika (wpisowe, hotel + pełne wyżywienie) przy pełnym składzie 10 osób, płatne na nowe konto (tutaj) naszej drużyny najpóżniej do 4 maja 2018 roku.

Transport we własnym zakresie uzgodnimy z chętnymi na treningu.

Zgłoszenie zawodnika do udziału w Turnieju najpóżniej do 30 kwietnia 2018 roku u Kierownika, ostatecznym potwierdzeniem jest dokonanie wpłaty za pobyt na konto drużyny.

Plan pobytu w Radomsku jest do wglądu u Kierownika Drużyny.

System rozgrywek:

1. "Każdy z każdym" w grupach następnie Liga Mistrzów i Europy