Podsumowanie Turnieju ESBANK CUP w Radomsku

Nasza drużyna w dniach 18-19 maja 2018 roku wzięła udział w Turnieju 'ESBANK CUP 2018" w Radomsku.

Razem z nami w turnieju wzięło udział 16 drużyn (ponad 160 zawodników) podzielonych na dwie grupy.

W pierwszej grały zespoły: AFA Olaine (Łotwa), Legia Soccer School Warszawa, Ruch Chorzów, Lechia Tomaszów, Raków Częstochowa, APN Piotrków Trybunalski, RAP I Radomsko i UKS Gmina Rozprza.

W drugiej rywalizowali ze sobą piłkarze: Banik Ostrawa (Czechy), Śląska Wrocław, Sandecji Nowy Sącz, KP Polonia Bydgoszcz, ŁKS Łódź, RAP II Radomsko, Orlika Blachowania oraz Skry Częstochowa.

Nasz zespół rozegrał 11 meczy zajmując 6 miejsce w Lidze Europy grając również z Ruchem Chorzów i AFA Olaine.

Zapraszamy do fotorelacji na stronach:

Przypominamy rodzicom, którzy posiadają zdjęcia, iż można je wysyłać na adres e-mail drużyny celem dodania na stronę: kppolonia2010@gmail.com

Rodzice, którzy posiadają filmy mogą je również sami dodawać na nasz kanał YouTube wchodząc bezpośrednio na stronę YouTube i w wyszukiwarce wpisując: KP Polonia 2010  bądż klikając na naszej stronie w lewym górnym rogu odnośnik do kanału po wcześniejszej jego subskrybucji.