Nabór do drużyny rocznika 2010

Jeżeli marzysz o grze w piłkę na największych boiskach Europy, tak jak oni ...

... i masz odrobinę talentu, drużyna KP Polonii Bydgoszcz pomoże Tobie w osiągnięciu sportowego sukcesu.

Przyjdź na nasz TRENING szczegóły w zakładce (Rozkład Treningów) a przekonasz się, że drużyna Polonii Bydgoszcz to właściwy wybór.

Nie jesteśmy klasą szkolną, możesz dołączyć do naszej drużyny w dowolnym momencie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś rano chodził do swojej szkoły, a popołudniami trenował z drużyną w Polonii.

Nie robimy selekcji, nie wyrzucamy chłopców mniej zdolnych, nie dzwonimy po zawodnikach innych drużyn. Szkolimy w przekonaniu, że największą wartością jest zawodnik. Dla nas każdy z Was ma talent, a tylko kwestią czasu jest, kiedy ten talent w Was rozkwitnie.

Nasze zasady:

Szanujemy wartości RESPECT.

Rodzice są wsparciem dla drużyny, a nie jej trenerami.

Drużyna jest grupą i tylko wspólnie osiąga sukcesy.

Bierzemy udział w licznych turniejach i sparingach, które integrują bardziej ze sobą zawodników (szczegóły tutaj)

Jeśli masz pytania zadzwoń:

Trener Kacper - tel: 693 659 144

Kierownik Tomek - tel: 536 359 564

... chętnie na nie odpowiemy, bądż przyjdz bezpośrednio na trening.

ZAPRASZAMY !!!