Aktualizacja... Deichmann Minimistrzostwa 2018

Turniej dla naszej drużyny EGIPTU w kategorii U-9, rozpoczyna się w sobotę 14 kwietnia 2018 roku i będzie się odbywał cyklicznie wg poniższego harmonogramu dostępnego również na stronie kochamsport.pl. Prosimy na bieżąco śledzić informacje związane z mini mistrzostwami na wskazanej stronie, gdzie po rozpoczęciu rozgrywek będą dostępne również tabele oraz statystyki.

KWIECIEŃ 2018

MAJ 2018

CZERWIEC 2018

=================================================================================

Drodzy rodzice,

Od kwietnia do czerwca 2018 roku nasi zawodnicy biorą udział w Deichmann Minimistrzostwach 2018 gdzie będą reprezentantami Egiptu.

Zgłaszamy do udziału dwa zespoły w poniższych kategoriach:

• U-7 rocznik 2011 i młodsi;
  • U-9 rocznik 2010.

Rodzice, którzy nie oddali jeszcze deklaracji zgłoszeniowej proszeni są o dostarczenie jej najpóżniej do dnia 15 marca 2018 roku (czwartek) Kierownikowi. Można ją pobrać bezpośrednio ze strony kochamsport.pl na, której znajdują się wszelkie informacje dotyczące Turnieju w tym również regulamin.

Wpisowe od zawodnika wynosi 140 zł i jest płatne do 20 marca 2018 roku na konto techniczne drużyny z dopiskiem "Turniej Deichmann".

Brak wpłaty w podanym wyżej terminie powoduje niezgłoszenie danego zawodnika do udziału w Turnieju.